Lidhje

Veseli: Miqësinë me Shtetet e Bashkuara do ta kthej nivelin e vitit 1999


Veseli: Miqësinë me Shtetet e Bashkuara do ta kthej nivelin e vitit 1999
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:42 0:00

Zëri Amerikës po zhvillon intervista me kandidatët për postin e kryeministrit të Kosovës. Kryetari i PDK, Kadri Veseli, thotë se lufta kundër korrupsionit dhe forcimi i lidhjeve me SHBA e BE janë garanci për zhvillimin ekonomik, qëndrueshmërinë politike dhe sovranitetin e vendit.

XS
SM
MD
LG