Lidhje

Qeveria dhe opozita, akuza për presion ndaj drejtësisë


Qeveria dhe opozita, akuza për presion ndaj drejtësisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

Në Tiranë, qeveria dhe opozita shkëmbyen akuza për presione ndaj gjykatave në një çështje gjyqësore konkrete. Shkak për këtë u bë ndjekja e një seance gjyqësore në Durrës nga zëvendës-kryeministri Erjon Braçe brenda në sallën e gjyqit.

XS
SM
MD
LG