Lidhje

Zëri i aktivistëve të rinj shqiptarë në OKB


Zëri i aktivistëve të rinj shqiptarë në OKB
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:02 0:00

Ilda Methasani dhe Stiven Shala janë aktivistë me programin Delegatë të Rinisë Shqiptare në OKB që synon të inkurajojë pjesëmarrjen e të rinjve në procesin e vendim-marrjes për zgjidhjen e çështjeve me të cilat përballet shoqëria.

XS
SM
MD
LG