Lidhje

Ëndërr emigrantësh që u bë realitet


Ëndërr emigrantësh që u bë realitet
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:34 0:00

Premtim Gjonbaliç, një 27-vjeçar me prindër shqiptarë, po fiton famë për risinë që ka sjellë përmes aplikacionit Butler Hospitality. Shërbimi i ri u sjell klientëve të hoteleve ushqim me cilësi të lartë në dhomë dhe dallohet për nga efikasiteti dhe lehtësia e komunikimit

XS
SM
MD
LG