Lidhje

Serwer: Populli i Kosovës donte ndryshim dhe votoi për ndryshim


Serwer: Populli i Kosovës donte ndryshim dhe votoi për ndryshim
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

Analisti Daniel Serwer vlerësoi mënyrën se si u mbajtën zgjedhjet në Kosovë dhe sjelljen e partive pas tyre.

XS
SM
MD
LG