Lidhje

Sfidat me të cilat do të ndeshet qeveria e re e Kosovës


Sfidat me të cilat do të ndeshet qeveria e re e Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:09 0:00

Dy analistë amerikanë, ndjekës të hershëm të zhvillimeve në Kosovë, i thanë Zërit të Amerikës se vazhdimi i bisedimeve Kosovë-Serbi dhe tarifa 100 për qind ndaj mallrave serbe, duhet të jenë prioritetet e qeverisë së re

XS
SM
MD
LG