Lidhje

BB: Ngadalësohet rritja ekonomike e Shqipërisë prej thatësirës


BB: Ngadalësohet rritja ekonomike e Shqipërisë prej thatësirës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

Banka Botërore deklaroi sot se rritja ekonomike e Shqipërisë po ngadalësohet këtë vit për shkak të thatësirës dhe deficitit tregtar.

XS
SM
MD
LG