Lidhje

Tiranë: Trafiqet e paligjshme si rrezik rajonal dhe europian


Tiranë: Trafiqet e paligjshme si rrezik rajonal dhe europian
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

OSBE dhe vende fqinje me Shqipërinë u bënë thirrje autoriteteve shtetërore e politike të vendit të bashkëpunojnë në rritjen e sigurisë dhe luftën kundër trafiqeve të paligjshme.

XS
SM
MD
LG