Lidhje

Richard Grenell në Kosovë


Richard Grenell në Kosovë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:39 0:00

Në Kosovë, po qëndron për një vizitë i dërguari i posaçëm i presidentit Donald Trump për bisedimet Kosovë – Serbi, Richard Grenell i cili u takua sot me presidentin e Kosovës Hashim Thaçi dhe me përfaqësuesit e partive politike.

XS
SM
MD
LG