Lidhje

Tiranë, studim mbi kushtet e punës së gazetarëve


Tiranë, studim mbi kushtet e punës së gazetarëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Në Tiranë dy organizata joqeveritare publikuan një studim mbi kushtet e punës së gazetarëve. Sondazhet zbuluan mungesën e kontratave të punës dhe një seri vështirësish të tjera, që i pengojnë gazetarët të përgatitin raportime profesionale.

XS
SM
MD
LG