Lidhje

Dokumentimi i krimeve të komunizmit


Dokumentimi i krimeve të komunizmit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:32 0:00

Adnan Muka, një 84 vjeçar nga Shkodra,  sapo ka publikuar librin e tij të parë të titulluar “Sheuqet Muka, Shkodrani”, kushtuar persekutinit dhe vuajteve të familjes Muka dhe babait të tij gjatë viteve të rregjimit komunist.

XS
SM
MD
LG