Lidhje

Bisedimet me Tiranën e Shkupin, ministrat e Jashtëm të BE-së pa vendim


Bisedimet me Tiranën e Shkupin, ministrat e Jashtëm të BE-së pa vendim
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:05 0:00

Ministrat e Jashtëm të vendeve anëtare të mbledhur të martën në Luksemburg, dështuan në arritjen e një vendimi për hapjen e bisedimeve për anëtarësim me Shqipërinë dhe Maqedoninë Veriut.

XS
SM
MD
LG