Lidhje

Këshilli Evropian, s'ka vendim për hapjen e bisedimeve me Tiranën dhe Shkupin


Këshilli Evropian, s'ka vendim për hapjen e bisedimeve me Tiranën dhe Shkupin
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

Këmbëngulja e Francës, përkundrejt shumicës dërrmuese të vendeve anëtare të Bashkimit europian, bëri që sot Këshilli Europian të mos dalë me një vendim për hapjen e bisedimeve për anëtarësim me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut.

XS
SM
MD
LG