Lidhje

Reagime për moshapjen e negociatave me BE


Reagime për moshapjen e negociatave me BE
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:36 0:00

Në Tiranë, një grup veprimtarësh dhe studiuesish shprehën shqetësim për mos hapjen e negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Europian.

XS
SM
MD
LG