Lidhje

Kosovë, pritjet për formimin e qeverisë së re


Kosovë, pritjet për formimin e qeverisë së re
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:14 0:00

Përfaqësues të lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës u takuan sot për herë të dytë me radhë në përpjekje për të afruar qëndrimet e tyre për një koalicion të mundshëm qeverisës.

XS
SM
MD
LG