Lidhje

Palmer: Presim që Kosova të heqë tarifat, Serbia të ndalë fushatën për deligjitimim


Palmer: Presim që Kosova të heqë tarifat, Serbia të ndalë fushatën për deligjitimim
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:18 0:00

I dërguari i Posaçëm për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer shprehu zhgënjimin për mos-hapjen e negociatave nga Bashkimi Evropian me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut dhe bëri thirrje për rifillimin e bisedimeve mes Kosovës dhe Serbisë.

XS
SM
MD
LG