Lidhje

Pritshmëritë e Shteteve të Bashkuara për dialogun Kosovë-Serbi


Pritshmëritë e Shteteve të Bashkuara për dialogun Kosovë-Serbi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:56 0:00

I dërguari i Posaçëm për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer bëri thirrje për rifillimin e bisedimeve mes Kosovës dhe Serbisë. Zoti Palmer tha se Shtetet e Bashkuara janë të angazhuara në arritjen e një marrëveshjeje dhe palët duhet të tregohen po aq të përkushtuara.

XS
SM
MD
LG