Lidhje

Tiranë: Opozita hedh hapat e saj për reformën zgjedhore


Tiranë: Opozita hedh hapat e saj për reformën zgjedhore
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00

Partia Demokratike e Shqipërisë përgatiti sot propozimet për dy nga temat kryesore të reformës zgjedhore, që lidhen me financimin e fushatave dhe partive politike si dhe me administrimin e procesit zgjedhor.

XS
SM
MD
LG