Lidhje

Intervistë me Vjosa Osmanin


Intervistë me Vjosa Osmanin
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:58 0:00

Kandidatja për kryeministre e LDK-së Vjosa Osmani, tha në një intervistë për VOA se koalicioni me lëvizjen VV duhet të bëhet me partneritet në mes të barabartëve dhe se asnjëra palë sipas saj nuk mund të sillet si fitues absolut dhe ta trajtojë palën tjetër si një aksesorë

XS
SM
MD
LG