Lidhje

Hill: Detyrat e integrimit janë për t'u kryer dhe jo pengesa për t'u ndalur


Hill: Detyrat e integrimit janë për t'u kryer dhe jo pengesa për t'u ndalur
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:26 0:00

Në Tiranë u zhvillua sot Samiti i Europës Jug-Lindore për Paqe, ku morën pjesë udhëheqës të njohur të vendeve të rajonit.

XS
SM
MD
LG