Lidhje

Tiranë: Dhuna dhe ngacmimi seksual ndaj fëmijëve


Tiranë: Dhuna dhe ngacmimi seksual ndaj fëmijëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:10 0:00

Në Shqipëri, sipas një studimi, më shumë se 10 përqind e fëmijëve pohojnë se kanë përjetuar dhunë dhe ngacmime seksuale.

XS
SM
MD
LG