Lidhje

Kosovë: Shqyrtimi i ankesave dhe shpallja e rezultateve përfundimtare të zgjedhjeve


Kosovë: Shqyrtimi i ankesave dhe shpallja e rezultateve përfundimtare të zgjedhjeve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Në Kosovë, Paneli Zgjedhor për Ankesat hodhi poshtë kërkesën e lëvizjes Vetëvendosje që të numërohen edhe rreth 5000 vota të ardhura nga diaspora në Kosovë jashtë afatit ligjor.

XS
SM
MD
LG