Lidhje

Tiranë, Konferencë ndërkombëtare mbi politikën amerikane në Ballkan


Tiranë, Konferencë ndërkombëtare mbi politikën amerikane në Ballkan
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:27 0:00

Në Tiranë u zhvillua një konferencë ndërkombëtare mbi politikën e SHBA në Ballkanin Perëndimor. Diplomatë, qeveritarë dhe analistë të njohur diskutuan mbi zhvillimet në Shqipëri e Kosovë dhe ndikimin e SHBA dhe të BE në rajon.

XS
SM
MD
LG