Lidhje

Tiranë: Matje e re mbi perceptimin e korrupsionit


Tiranë: Matje e re mbi perceptimin e korrupsionit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:24 0:00

Sipas studimit, 44,8 për qind e qytetarëve të anketuar pranuan se kanë patur presion dhe u është kërkuar rryshfet nga ana e zyrtarëve publikë për zgjidhjen e një problemi.

XS
SM
MD
LG