Lidhje

Kërkohet drejtësi për viktimat e përdhunimeve


Kërkohet drejtësi për viktimat e përdhunimeve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:34 0:00

Pjesëtarë të komuniteti shqiptar, boshnjak dhe kroat në Shtetet e Bashkuara protestuan të martën para konsulllatës së Serbisë në Nju Jork, me kërkesën që të vihen para drejtësisë urdhërdhënësit dhe autorët e përdhunimeve gjatë luftërave të viteve të 90-ta në Ballkan.

XS
SM
MD
LG