Lidhje

Dekriminalizimi, KQZ shkarkon kryebashkiakun e Vorës


Dekriminalizimi, KQZ shkarkon kryebashkiakun e Vorës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:28 0:00

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve vendosi sot shkarkimin nga detyra të kryebashiakut të Vorës Agim Kajmaku, pasi nuk kishte deklaruar në formularin e dekriminalizimit faktin që ishte arrestuar në Greqi dhe se ndaj tij kishte patur një procedim penal në shtetin fqinj

XS
SM
MD
LG