Lidhje

Matthew Palmer në Kosovë


Matthew Palmer në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:37 0:00

I dërguari i posaçëm i Departamentit të Shtetit për Ballkanin Perëndimor, tha sot në Prishtinë se zgjidhja e çështjes së hapur ndërmjet Kosovës e Serbisë përmes normalizimit të plotë mbetet përparësi strategjike e SHBA dhe se për këtë sipas tij po ndjehet nevoja që kjo të arrihet sa më shpejt.

XS
SM
MD
LG