Lidhje

Gjendja e shtypit në Shqipëri


Gjendja e shtypit në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:27 0:00

Misioni i OSBE-së në Tiranë dhe zyra e Bashkimit Evropian thanë sot se janë ende në pritje që një variant i ri i projekt-amendamenteve të ligjit për median, që po përgatitet nga qeveria, të respektojë standartet ndërkombëtare të lirisë së shprehjes

XS
SM
MD
LG