Lidhje

Zvarritja e procesit të zgjedhjeve në Kosovë


Zvarritja e procesit të zgjedhjeve në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:23 0:00

Numërimi i votave të diasporës të ardhura pas mbajtjes së zgjedhjeve dhe ankesat e ndryshme, ka bërë që të zvarritet procesi i certifikimit të rezultateve, rrjedhimisht edhe procesi i ngritjes së institucioneve të reja.

XS
SM
MD
LG