Lidhje

Bisedë me një të mbijetuar dhe një mjeke për kancerin e gjirit


Bisedë me një të mbijetuar dhe një mjeke për kancerin e gjirit
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:46 0:00

Vjollca Avrami dhe mjekja Albana Bufi Mihali flasin në një intervistë për historinë e tyre personale dhe për të rejat e fundit në fushën mjekësore.

XS
SM
MD
LG