Lidhje

Arian Zeka: Kemi kapacitete për më shumë investime amerikane në Kosovë


Arian Zeka: Kemi kapacitete për më shumë investime amerikane në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:30 0:00

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, drejtori ekzekutiv i Odës Ekonomike Amerikane Arian Zeka rendit si arsye perceptimin e keq mbi Ballkanin në përgjithësi, situatën e korrupsionit si dhe punën e pamjaftueshme të qeverisë së Kosovës për të reklamuar arritjet.

XS
SM
MD
LG