Lidhje

Ndotja e lumenjve dhe emergjencat


Ndotja e lumenjve dhe emergjencat
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:57 0:00

Në Shqipëri, shtretërit e lumenjve vazhdojnë të ndoten nga hedhja e mbeturinave dhe inerteve duke dëmtuar mjedisin, por edhe jetën dhe ekonominë e mijëra familjeve.

XS
SM
MD
LG