Lidhje

Palmer: Ballkani Perëndimor të ketë perspektivë evropiane


Palmer: Ballkani Perëndimor të ketë perspektivë evropiane
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:17 0:00

I dërguari i posaçëm i Departamentit të Shtetit për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer, tha sot në Beograd se Shtetet e Bashkuara dëshirojnë që Ballkani Perëndimor të ketë perspektivë evropiane dhe për këtë ai tha se do të mundohen të bindim Bashkimin Evropian.

XS
SM
MD
LG