Lidhje

Shkodër, hapet ekspozita “Totalitarizmi në Europë”


Shkodër, hapet ekspozita “Totalitarizmi në Europë”
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

Një delegacion i “Platformës së Kujtesës dhe Ndërgjegjes Europiane” po viziton Shqipërinë për të nxitur institucionet dhe shoqërinë civile të punojnë në fushën e ballafaqimit me të kaluarën komuniste.

XS
SM
MD
LG