Lidhje

Fati i grave dhe fëmijëve shqiptarë të mbetur në Siri


Fati i grave dhe fëmijëve shqiptarë të mbetur në Siri
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Në Tiranë, parlamenti zhvilloi sot një interpelancë mbi përpjekjet që po bëhen për të kthyer në Shqipëri disa dhjetëra fëmijë dhe gra të mbetura në kampet e ISIS-it, që tani kontrollohen nga forcat kurde.

XS
SM
MD
LG