Lidhje

Kërkesat e studentëve dhe pakti i qeverisë


Kërkesat e studentëve dhe pakti i qeverisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:01 0:00

Në një-vjetorin e protestave të studentëve në Shqipëri, pas një monitorimi të kushteve në Universitete, organizata “Qëndresa Qytetare” deklaroi se kërkesat e protestës nuk u plotësuan dhe Pakti i Qeverisë nuk u realizua në afatet dhe cilësitë e premtuara.

XS
SM
MD
LG