Lidhje

Me piktorin Nazmi Hoxha


Me piktorin Nazmi Hoxha
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:32 0:00

Një piktor shqiptar në Bronks të Nju Jorkut e ka kthyer shtëpinë në studio, ku ushtron artin për kënaqësinë e tij dhe jo për të fituar. Kolegu ynë Ilir Ikonomi ishte në shtëpinë e piktorit Nazmi Hoxha dhe bisedoi me të për eksperiencën e tij amerikane.

XS
SM
MD
LG