Lidhje

Pesë vende të Ballkanit Perëndimor për Shengenin Ballkanik në Ohër


Pesë vende të Ballkanit Perëndimor për Shengenin Ballkanik në Ohër
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:06 0:00

Kryeministrat e Shqipërisë e Maqedonisë dhe Presidenti i Serbisë të shoqëruar edhe nga zyrtarë të larë të Bosnjë e Hercegovinës dhe të Malit të Zi u takuan sot në Ohër për të diskutuar mbi lëvizjen e lirë të njerëzve dhe mallrave në rajon

XS
SM
MD
LG