Lidhje

Unaza e Re, përplasje mes policisë dhe banorëve


Unaza e Re, përplasje mes policisë dhe banorëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:43 0:00

Në Tiranë policia u përdori sot gazin lotsjellës për të shpërndarë një protestë të banorëve të Unazës së Re, që kundërshtojnë prishjen e banesave të tyre. Të paktën 12 persona mbetën të plagosur nga të dy palët.

XS
SM
MD
LG