Lidhje

Intervistë me analistin Erdoan Shipoli


Intervistë me analistin Erdoan Shipoli
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:58 0:00

Analisti i çështjeve të Ballkanit analizon marrëdhëniet e Turqisë me vendet e Ballkanit dhe komenton për vizitën e fundit të presidentit turk në Uashington

XS
SM
MD
LG