Lidhje

Pasojat e zvarritjes së formimit të qeverisë së re në Kosovë


Pasojat e zvarritjes së formimit të qeverisë së re në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:59 0:00

Kanë kaluar më shumë se një muaj që nga mbajtja e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare dhe procesi ende nuk është përmbyllur. Njohës të çështjeve politike në Kosovë nënvizojnë se një zvarritje e tillë mund të sjellë boshllëk institucional në Kosovë.

XS
SM
MD
LG