Lidhje

Stoltenberg: NATO e aftë të transformohet përballë sfidave të reja


Stoltenberg: NATO e aftë të transformohet përballë sfidave të reja
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:19 0:00

Sekretari i Përgjithshëm i Aleancës së Atlantikut Verior, Jens Stoltenberg foli me Zërin e Amerikës mbi rëndësinë dhe rolin e NATO-s në një situatë kur po rritjen tendencat izolacioniste e populizmi në të dy anët e Atlantikut.

XS
SM
MD
LG