Lidhje

Hooper: Marrëveshja Kosovë-Serbi ekziston, çështja është zbatimi


Hooper: Marrëveshja Kosovë-Serbi ekziston, çështja është zbatimi
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:07:35 0:00

Ish-zyrtari i Departamentit të Shtetit dhe analisti James Hooper, tha se një marrëveshje Kosovë-Serbi ekziston, por vështirësia është te zbatimi i saj. Zoti Hooper i tha Zërit të Amerikës se nuk mund të arrihet një marrëveshje gjithpërfshirëse mes Kosovës dhe Serbisë pa shkëmbime territoriale

XS
SM
MD
LG