Lidhje

Shqipëri, korrupsioni dhe taksat pengesë për investimet e huaja


Shqipëri, korrupsioni dhe taksat pengesë për investimet e huaja
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:29 0:00

Investimet e huaja në Shqipëri shumë shpejt pritet të hyjnë në një fazë vështirësie.

XS
SM
MD
LG