Lidhje

Engel: Do të bëj gjithçka për të ndihmuar Kosovën dhe Shqipërinë


Engel: Do të bëj gjithçka për të ndihmuar Kosovën dhe Shqipërinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:24 0:00

Kongresmeni amerikan Eliot Engel paralajmëron kundër idesë së ndryshimit të kufijve mes Kosovës dhe Serbisë.

XS
SM
MD
LG