Lidhje

IKD: Sistemi i drejtësisë po dështon të trajtojë korrupsionin e nivelit të lartë


IKD: Sistemi i drejtësisë po dështon të trajtojë korrupsionin e nivelit të lartë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00

Një raport i publikuar nga Instituti i Kosovës për Drejtësi thotë se prokuroritë dhe gjykatat në Kosovë po vazhdojnë të trajtojnë rastet e korrupsionit të nivelit të ultë duke dështuar të merren me trajtimin e rasteve të korrupsionit të profilit të lartë.

XS
SM
MD
LG