Lidhje

Busti i Presidentit Woodrow Wilson në Çair të Shkupit


Busti i Presidentit Woodrow Wilson në Çair të Shkupit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:22 0:00

Qyteti i Stauntonit në Virxhinia të SHBA dhe komuna e Çairit në Shkup janë binjakëzuar dhe me këtë rast u përurua përmes një ceremonie, busti i Presidentit amerikan Woodrow Wilson para kësaj komune të Shkupit

XS
SM
MD
LG