Lidhje

Nik Gjeloshaj flet për sfidat e komunës së Tuzit


Nik Gjeloshaj flet për sfidat e komunës së Tuzit
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:10 0:00

Pas tre dekadash përpjekjesh, Tuzi u bë komunë me kompetenca të plota në Mal të Zi dhe në zgjedhjet e marsit për herë të parë forcat politike shqiptare fituan shumicën në Kuvendin Komunal.

XS
SM
MD
LG