Lidhje

Kosova solidarizohet me Shqipërinë


Kosova solidarizohet me Shqipërinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:46 0:00

Tërmeti i së martës në Shqipëri është ndjerë edhe në Kosovë. Udhëheqësit e institucioneve, partive politike por edhe shumë organizata ofruan mbështetje të ndryshme për Shqipërinë për t'u përballur me pasojat e tij, ndërsa atje tashmë janë njësitë e Forcës së Sigurisë dhe Policisë së Kosovës.

XS
SM
MD
LG