Lidhje

Eksperti i SHBA: Duhen përcaktuar prioritetet për mbrojtjen nga tërmetet


Eksperti i SHBA: Duhen përcaktuar prioritetet për mbrojtjen nga tërmetet
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:47 0:00

Në një intervistë për VOA Profesor Stein tha se rajonet rreth Tiranës dhe përgjatë bregdetit të Shqipërisë kanë rrezikun më të madh dhe janë zonat ku duhet përqendruar vemendja. Puna e kompanisë Temblor në Shqipëri dhe Ballkan financohet nga zyra amerikane e ndihmës për fatkeqësitë ndërkombëtare.

XS
SM
MD
LG